Get notified when the subtitle is added to this movie

Request Subtitle

Thank you

You'll receive an email when the subtitle is added to this movie

Become a Free Member

Please Type Valid Email
Become a Free Member
Do you need subtitles to watch Iranian Movies? Yes No
Watch 1000s of FREE
Iranian Movies
Create your own
Watch later list

The Lucky Bride - Arouse Khosh Ghadam - عروس خوش‌قدم

The Lucky Bride - Arouse Khosh Ghadam - عروس خوش‌قدم

Subtitles: English, French, Turkish and +20 more languages


The Lucky Bride - Arouse Khosh Ghadam - عروس خوش‌قدم
Rating
8

Donya is a wealthy woman depressed by the loss of her three previous husbands. Her money does bring a lot of freedom but causes her to attract the wrong men too...

Donya is a beautiful and wealthy woman who is depressed losing her three previous husbands and goes to a psychiatrist regularly. When the doctor calms down her initially, he asks her to review her past.

دنیا زن زیبا و بسیار متمولی است که از مرگ سه همسرش دچار افسردگی شده و مرتباً برای مداوا نزد روانپزشک میرود. دکتر، پس از اینکه آرامش اولیه را به او بازمیگرداند می خواهد تا گذشته اش را مرور کند.دنیا از ازدواج اول خود با فرزام به یاد می آورد که آن دو در یک دانشگاه تحصیل می کرده اند، براثر سوءتفاهمی اخراج می شوند، اما فرزام که به نیت دنیا بلیت قرعه کشی بهزیستی خریده، جایزه بزرگ را به دست می آورد و چون باور دارد که دنیا برای او خوشقدم است با او ازدواج میکند. فرزام وارد تجارت پوشاک می شود، فروشگاههای زنجیره ای تأسیس میکند و در ردیف سرمایه داران بزرگ کشور می شود. اما یک اتفاق ساده، موجب می شود تا زندگی اش را از دست بدهد. ازدواج دوم او با جمال، رئیس کارخانه تولید شیر است.دلال ها که پی به ثروت دنیا برده اند، باعث آشنایی او با جمال میشوند. با پول دنیا، کارخانه جمال رونق میگیرد و به ثروت فراوانی میرسد. اما یک حادثه ساده، موجب مرگ او و تشدید ناراحتی روحی دنیا می شود. دنیا تصمیم به خودکشی میگیرد، او که با خوردن قرص های آرام بخش متعدد، در حالت نامتعادلی است با اتومبیلش به بهنام نامجو، که در ارتفاع مشغول نقاشی یک تابلوی تبلیغاتی است، برخورد می کند. و بهنام او را به بیمارستان می رساند. ازدواج سوم او با بهنام نامجو است، که با توسعه گالری و خلق آثار بیشتر، ثروت خوبی بهم میزند، اما او که در حال نقاشی است، در اثر اتفاقی میمیرد. دنیا از دکتر راه چاره میجوید. امّا دکتر در برابر تعجب دنیا، خود به او پیشنهاد ازدواج می دهد، اما دنیا پس از یک درگیری، او را ترک می کند و هنگام خروج از مطب، به طور اتفاقی با فرهاد هم دوره دانشگاهی اش روبرو می شود که حالا سرایدار ساختمان است .فرهاد چند سال پیش از این که متمول بود به دنیا پیشنهاد ازدواج داده بود که دنیا آن را نپذیرفته بود، وی بعداً همه ثروتش را از دست داده و برای گذران زندگی اینک ناچار است حتی به کارهای پست تن بدهد. فرهاد، یک بار دیگر به دنیا پیشنهاد ازدواج می دهد و دنیا این بار می پذیرد و با او برای زندگی به روستایی دوردست می روند. دنیا به خانه داری و فرهاد به کشاورزی مشغول میشوند.